• OBYTNÉ VOZY PRO VÁS

    Společnost AR CARAVAN s.r.o. nabízí k pronájmu nebo ke koupi Obytné vozy renomovaných značek. Jedná se o spolehlivé a bezpečné caravany určeny pro širokou veřejnost vyznávající volný styl cestování. Vyberte si z naší pestré nabídky caravanů pro celoroční rekreaci. Vozy od nás pokryjí i ty nejnáročnější požadavky spotřebitelů.

  • KOMFORTNÍ NEZÁVISLÁ DOVOLENÁ

    Užijte si nezávislost při cestování za vaší dovolenou v podobě plně vybaveného obytného vozu. Caravany od nás, svým vnitřním vybavením ve vás vyvolají pocit útulného a pohodlného domova. Ráno můžete začít vypitím kávy uvařené na vestavěném vařiči, dát si svou oblíbenou sprchu a po náročné tůře se vyspat na pohodlné posteli.

  • DOPLŇKOVÁ VÝBAVA OBYTNÝCH VOZŮ

    Nabízíme též zapůjčení doplňkové výbavy v podobě pohodlného kempového nábytku (skládací stoly a křesla), prostředky pro úklid vozu, jídelní sady (talíře,podnosy,sklenice,nádobí), nájezdové klíny a mnoho dalších potřebných věcí, které na svých cestách uvítáte.

Obytný vůz ELNAGH MAGNUM 55 - prodej

Platforma: | 111 kW / 151 PS | EURO 5

Popis obytného vozu ELNAGH MAGNUM 55

Plně integrovaný vůz pro maximální komfort a prostor pro Vaše cestování! 

Výbava vozidla:

Tempomat, Traction plus, Hill Descent, Hill Holder, potahy Diamont, zatemňovací žaluzie v kabině řidiče, Solární panel, Topení WEBASTO AIR TOP 3900EVO - TRUMA boiler na teplou vodu s elektronickým zapalování, Střesní okno MIDI HEKI,ABS; Airbag řidiče; Dálkově ovládané centrální zamykání kabiny; Elektrické ovládání předních oken; Nastavitelná přední sedadladla; Výškově nastavitelné sedadlo řidiče; Tónovaná skla; Special Caravan pneu; sada 'Fix&Go'; Podlaha 70mm; Laminátem kryté stěny a střecha; Ventilace teplého vzduchu v alkovně; Vytápění s vháněným vzduchem; Elektrický panel s dobíječkou baterií; Vnitřní 12V a 220V TV-SAT zásuvka; 3bodové pásy; Přihrádka služební baterie; Výměnné kazetové WC Thetford; Externí schránka na plynovou lahev 2x13 kg; Vysoce hustá matrace na postel; Ochranná síť postele v alkovně; Ochranná síť palandy; Skleněný kryt sporáku a ochrana proti ohni; Žebřík k posteli v alkovně; Posilovač řízení; Pohon vpředu; Izolovaná okna kabiny; Diesel norma EURO,5; Širší rozchod; Otočná sedadla v kabině; Příprava pro rádio; Topení s elektronickým zapalováním Webasto Air Top 3900 Evo; Ohřívač vody s elektronickým zapalováním 10l; Vnější osvětlení; Čalounění v kabině ve stejném provedení jako na sedadlech; Vstupní dveře s oknem; Okna se stínící/moskyto sítí (Seitz); Střešní okno (midi Heki 50 x 70 cm) s 3 rychlostním ventilátorem; Žaluzie v koupelně; Střešní okno v koupelně; digestoř; Sprcha s pevnými dveřmi; Vnější 12V a 220V TV-SAT zásuvka; Zadní postele s přičlemi; Sklápěcí postel s přičlemi; Příprava pro zadní kameru a parkovací senzor; LCD TV stěna (příprava pro TV).

Další doplňky je možné na přání domontovat! 


Cena včetně DPH 1 789 000,- Kč

Počet míst k sezení4
Počet míst ke spaní4
Typ nástavby vozucelointegrovaný
Datum uvedení do provozu24.08.2016
Stav tachometru300
Výkon motoru (kW)111
Objem motoru (cm3)2287
Celková hmotnost (kg)3500
Emisní norma EUROEURO 5

Nezávazná poptávka

Jméno/firma: IČ:
Město: Ulice a č.p.:
E-mail: Telefon: